• Žiadosť o prijatie žiaka do prvého ročníka ZŠ

Žiadosť  o prijatie do prvého ročníka ZŠ stiahnete tu:

Ziadost_o_prijatie_do_1._rocnika_2.doc

Po otvorení je potrebné dokument stiahnuť, vyplniť a podpísaný oboma zákonnými zástupcami priniesť do školy na zápis.

Na zápis je potrebné priniesť:

1. rodný list dieťaťa

2. občiansky preukaz zákonného zástupcu

3. vytlačenú a podpísanú žiadosť (je potrebný podpis oboch zákonných zástupcov) o prijatie do prvého ročníka ZŠ (je možné ju vyplniť a vytlačiť aj pri zápise v škole)

4. vytlačenú a podpísanú elektronickú prihlášku na zápis do ZŠ (je možné ju vyplniť a vytlačiť aj pri zápise v škole)

5. 15€ na školské pomôcky pre žiaka prvého ročníka

V prípade záujmu o  zaslanie rozhodnutia o prijatí vášho dieťaťa do ZŠ do vašej elektronickej schránky, žiadame priniesť vyplnenú Žiadosť o zaslanie rozhodnutia o prijatí do elektronickej schránky, ktorú nájdete tu:

Ziadost_o__zaslanie_rozhodnutia_o__prijati_do_elektronickej_schranky.doc