• Inf- OFFICE365

Arkádové hry

Odkaz na 21 videí o TEAMS

vo videu, ktoré je zobrazené dolu, je za sebou nasnímaných 21 videí o Teams postupne, za sebou. Ak chcete niečo konkrétne,kliknite na odkaz nad videom a budete si môcť vybrať zo zoznamu videí.smiley Tieto videá pripravila študenka študentského trénerského centra v BA

hra

Microsoft vo vzdelávaní - Vzdelávame pre budúcnosť - Bratislava ...

Naša pani učiteľka Haláčková mala webinár pre učiteľov pripojených z celého Slovenska. Bol zameraný na prácu s Minecraftom a  chcela ukázať, čo všetko na škole robíme s Minecraft Education Edition. V tomto  jej pomáhali aj naši dvaja

žiaci z 8.A Miroslav Ozimý a Matej Plesnivý,

ktorí predstavili svoj svet Tutorial na rudit. Tento vznikol ako návod pre žiakov, ktorí nevedia s ruditovou rudou pracovať.

Tu si celý webinár a našich žiakov môžete pozrieť a vypočuť

SME NA NICH HRDÍ

29.04 – Rôzne spôsoby použitia Minecraftu vo vyučovaní
          Denisa Haláčková (Základná škola s materskou školou Jána Smreka, Melčice – Lieskové 377)

Ukážeme si, ako vysvetliť nové učivo pre štvrtákov základnej školy, predložky miesta v angličtine. Pripravený svet, ktorý budú žiaci objavovať im poskytne materiál na naučenia a zopakovanie preložiek pod, nad nebo na. Zopakujeme si určovanie smeru so siedmakmi v bludisku a povieme si ako ho jednoducho postaviť. Ukážeme si ako žiaci vedia spracovať projekt na občiansku výchovu, či dejepis. Na záver si všetko zazdieľame a využijem aj aplikáciu Teams.

po kliknutí na odkaz sa Vám zobrazí

Školský klub - Informatika

zameraný na kódovanie a šifrovanie

Na tejto stránke nájdete základné informácie, ako pracovať s OFFICE 365