• Oznam

• Základná škola s materskou školou Jána Smreka, Melčice - Lieskové bude dňa 02.09.2022 (piatok) zatvorená z dôvodu čerpania riadnej dovolenky.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci,

prázdniny sa pomaly končia a nový školský rok už klope na dvere. V škole sa už všetko chystá na návrat žiakov. Dúfame, že ste si oddýchli, ste plní zážitkov a tešíte sa ako sa s nimi podelíte so spolužiakmi a učiteľmi.

V pondelok 05. 09. 2022 o 8.00 hod. začne školský rok slávnostným otvorením.. Prváci a piataci nájdu svoje zaradenie a triedu na vstupných dverách budovy školy až v pondelok ráno z dôvodu ochrany GDPR.

Všetci žiaci sú povinní pri nástupe do školy odovzdať elektronicky alebo v tlačenej podobe "Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti, platné od 15. 08. 2022".

Nájdete ho v Edupage, v časti Žiadosti/Vyhlásenia.

Tlačivo si môžete stiahnuť aj TU.

Toto vyhlásenie predkladá zákonný zástupca pri absencii žiaka trvajúcej viac ako 5 dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú).

POZOR!  Prvý školský deň 05. 09. 2022 sa v ŠJ nevarí a nie je v prevádzke ani školský klub detí. Obedy a ŠKD fungujú až od 06. 09. 2022.

ŠKD bude v prevádzke od 06. 09. 2022 v čase od 6.30 hod. do 16.20 hod. Žiaci dostanú v pondelok zápisné lístky od pani vychovávateliek. Prosíme, aby ich žiaci priniesli vyplnené v utorok 06. 09. 2022.

Upozorňujeme všetkých rodičov žiakov 2. – 9. ročníka na anketu k voľbe do rady školy, ktorú im cez edupage odošlú triedni učitelia aj s bližšími informáciami. Rodičia prvákov budú oboznámení s voľbou do rady školy triednymi učiteľkami prvý školský deň v triedach.

Veríme, že nadchádzajúci školský rok prežijeme spolu v zdraví, v škole, v kolektíve, v príjemnej a vedomosťami nabitej atmosfére.

• OZNAM školskej jedálne

• Vedúca školskej jedálne oznamuje záujemcom o stravovanie v šk. roku 2022/2023, že sa môžu prihlásiť v termíne od 23.08.2022 do 30.08.2022 v čase od 7.00 h do 13.00 h.

Riadne vyplnenú a podpísanú prihlášku je potrebné odovzdať vedúcej školskej jedálne osobne alebo podpísanú a oskenovanú odoslať na: jedalen@zs-melcice.sk

PRIHLaSKA_NA_STRAVOVANIE.doc​​​​​​​